Hirdetés
Újabbb partnerség a Nyíregyházi Egyetemen
| 2018. 02. 27. | 18:12:00
Az egészségügyben is bővíti a kapcsolatait.

Együttműködési megállapodást kötött kedden a Nyíregyházi Egyetem a FINNA-MED Egészségügyi Szolgáltató Kft-vel.
Az egészségügyi szolgáltató elsősorban tudományos, és innovációs kutatásban lesz partnere az egyetemnek. Egyebek mellett az élelmiszerekkel és ételintoleranciával kapcsolatos vizsgálatokban működnek majd együtt a későbbiekben. A távolabbi célok között szerepelnek például az implantátumokkal kapcsolatos kutatások is.
A FINNA-MED Egészségügyi Szolgáltató elkötelezett a tudományos fejlődés iránt – közölte dr. Finna Péter orvos igazgató az eseményen. Saját kutatásaikról is szólt, melyek között szerepel a funkcionális italokra vonatkozó tudományos munka, de azt is megemlítette, hogy részt vettek már gyógyszerfejlesztésekben is.
Hirdetés
További híreink

A magyar nők java magára marad a menopauzával
Ez derül ki a Richter Gedeon Zrt. nemzetközi kutatásából.

A termelők kiváló minőségű dinnyére számítanak
A jelenlegi becslések szerint mintegy 160 ezer tonnás termés várható.

Megálmodtátok az esküvőtöket?
Így váljon valóra!

Miért múlik sok minden az üzembiztos energiaellátáson?
A láthatatlan főszereplő.

Indulj el a diétás úton
Hétvégi útmutató kezdőknek.

Egyre kevesebb magyar hal meg gégerákban
Csökkent a dohányzással összefüggő daganatok előfordulása is.

A fagy megkímélte a cseresznyét
A magyarok a nagy méretű, fényes, sötétpiros gyümölcsöt keresik.
Gazdaság

Rendbe teszik az egyik máriapócsi utcát
Rég várt beruházás kezdődhet el.

Nagyecsed is kap egy rekortánpályát
Eredményes lett a közbeszerzés.

Az Országyűlés elfogadta: nincs többé védett ár
A Mi Hazánk azt kérdi: hol a 480 forintos benzinár?

Tanács Zoltán a Mediaworks „összeomlásáról”
Most eljött az igazság pillanata - írta.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?


























