Ez ám a ciki: kiesett a kupából az ország kirakatcsapata

| 2017. 11. 29. | 16:20:00
A 16 közé sem jutottak be.

Nem jutott be a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjébe a Videoton: a bajnokságban éllovas székesfehérvári együttes 3-1-re kikapott a Váctól a III. kerület TVE Sporttelepén.

A másodosztályban hatodik helyezett, pályaválasztó együttes az első félidőben vezetést szerzett, majd a hajrában két újabb találattal növelte előnyét, a Videoton pedig csak a 90. percben tudott szépíteni.

Az élvonalbeli csapatok közül ugyanakkor magabiztos teljesítménnyel lépett tovább a szerdai játéknap kora délutáni párharcaiból az Újpest, a Budapest Honvéd, a Debrecen, és biztosította helyét a legjobb 16 között a Diósgyőr is, amely azután döntötte el a Soroksár elleni mérkőzését (1-3), hogy ellenfele a 85. percben tíz emberre fogyatkozott.