Vereség a Challenge Kupában

2015.11.12. 15:18

Már a sorsoláskor tudni lehetett, nem lesz könnyű dolga a Fatum-Nyíregyházának a női röplabda Challenge Kupában.

A szerb Stara Pazova ugyanis komoly játékerőt képvisel. Ennek ellenére szorosan alakult az első játszma, és csak 23–22 után tudta nyerni a játékrészt a hazai együttes. A második szettben viszont végig a Nyíregyháza vezetett, volt, hogy hat ponttal is, és egyenlített is Kőhalmi Richárd együttese. Főként Debora Araujo volt elemében, az ütő öt ászt is nyitott, és végül 20 ponttal a mezőny legeredményesebb játékosa lett. A brazil légiós sem tudta viszont megállítani a szerbeket a harmadik és a negyedik szettben, így a Stara Pazova 3-1-re győzött. A visszavágót két hét múlva rendezik Nyíregyházán.