A dobogóra verekedte magát

2016.01.12. 14:52

Birkózó bronz Érdről.

Kötöttfogással kezdődött az idei év az utánpótláskorú birkózók számára. 2016 első nagyszabású megmérettetését az Érdi Spartacus rendezte, 273 résztvevővel. A birkózócentrumok versenyére határon túli egyesületek is meghívást kaptak. Szerb, ukrán, cseh és szlovák fiatalok is színesítették a versenyt. A nyíregyházi Nyírsport SE 4 reménysége az elvárt eredményt hozta: a 10 éves Oláh Márton idén váltott korcsoportot és első kötöttfogású versenyén a 7. helyen végzett, ahogyan a fél éve kezdett Kerecsanin Mátyás is a gyermek korosztályban. A serdülők szupernehéz súlyában, a +85 kg-ban Nagy Gergő az 5. helyen végzett, míg az egyetlen érmesünk, Jeles Antal a gyermek korcsoport 38 kg-osai között a dobogó harmadik helyére állhatott.