MTI/Kisvárda Kézi

2019.05.17. 19:48

(Fotó: kisvardakezi.hu)

Az MTK volt az ellenfél.

Kétgólos győzelemmel zárta a 2018/2019-es szezont a Kisvárda Master Good SE női kézilabdacsapata.

A második félidő elején a házigazda Kisvárda még 17-11-re vezetett, 12 perccel később viszont már a vendég MTK állt jobban (21-19). Mivel a fővárosiaknak a hajrában volt egy olyan 12 perces időszakuk, amikor csupán egyszer találtak a kapuba, a szabolcsiak a 11 gólos szerb Tamara Radojevic vezérletével fordítani tudtak.

K&H Női Kézilabda Liga 26. Forduló
Kisvárda Master Good SE-MTK Budapest 26-24 (16-11)

Kisvárda, Városi Sportcsarnok, 937 néző. V: Horváth M., Altmár K.
KISVÁRDA: Pásztor B. – Orbán A., A. Klikovac, Hakunova, Morena, Rebicová, T. Milosevics, Kordowiecka (kapus), Radojevic T., Benko, Tomkovics, Guialo, Milanovic-Litre, Avdekova., Soltész P., Balogh P. Edző: Dévényi János
MTK: LAJTOS – Tóth E., Karnik Sz., Nonn D., Fekete B., Slakta P., Mihálffy A., Stranigg Zs., Erdélyi N., Kovács G., Horváth N., Bánfai K., Dakos N., Győri B., Zsiborás L. Edző: Golovin Vlagyimir
Kiállítások: 8, ill. 8 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 2/1