A Vasas vendége lesz a Szpari

| 2021. 09. 28. | 21:34:00
A Nyíregyháza jelenleg harmadik a tabellán.

Május 9. több szempontból emlékezetes nap volt. A Vasas úgy érkezett Nyíregyházára, hogy győzelme esetén feljutást ünnepelhet. Ráadásul a Városi Stadionban az volt az utolsó NB-II-es találkozó, a Szpari pedig – a szurkolókkal együtt – szeretett volna szépen búcsúzni. Nos, a hazaiak örülhettek a lefújás után. Gresó Mátyás szerzett vezetést, majd Hamed Yasin bebiztosította a sikert, 2-0 lett a vége, ami mint később kiderült azt jelentette, hogy a fővárosiak maradtak a másodosztályban.

Szeptember 29-én, szerdán Budapesten találkozik a két gárda.

A vasárnap egyik félnek sem sikerült túl jól, a nyíregyháziak 1-1-es döntetlent játszottak a Csákvár ellen, míg az angyalföldiek 3-1-re kikaptak az ETO-tól. A Spartacus jelenleg a harmadik helyen áll a tabellán, míg a Vasas a negyedik, és mindkét csapat szeretne az élmezőnyben ragadni.