Egygólosak az utóbbi időben a nyíregyházi meccsek

| 2021. 11. 28. | 15:53:00
A Nyíregyháza Spartacus felé mozdult el ezúttal a mérleg nyelve.

A Nyíregyháza Spartacus az utóbbi időben nem igazán kényeztette el szurkolóit a szép játékkal. Feczkó Tamás együttese november 28-án a III. Kerületi TVE csapatát fogadta az NB II. 18. fordulójában, és az előzőekre hamar rá is cáfolt. Csörgő Raúl beadásai rendre veszélyesen tekeredtek a fővárosiak kapuja elé, majd a 26. percben gólt is szerzett a Szpari – egy szabadrúgás után Jánvári volt eredményes lábbal öt méterről, de a játékvezető les miatt érvénytelenítette a találatot. Közben megvoltak a lehetőségei a vendégeknek is, de a nyíregyháziak uralták az első félidőt. Ennek pedig meg is lett a gyümölcse, a 38. percben Bekker kezezése miatt jutott a Nyíregyháza (megérdemelten) büntetőhöz, azt pedig Zamostny higgadtan be is vágta. 1–0! Így mentek el pihhenni is a mérkőző felek.

A második félidő is izgalmasra sikerült, mindkét oldalon voltak olyan helyzetek, melyekből könnyen gól születhetett volna, de vagy a védők voltak a helyükön, vagy a kapusok hárítottak bravúrral. Ezek a tények pedig azt döntően befolyásolták, hogy már ne legyen gól a találkozón, vagyis újabb egygólos bajnokin van túl a Nyíregyháza Spartacus, de ezúttal már ők győztek – négy nyeretlen meccs után.