Simán kikapott a Szpari Angyalföldön

| 2020. 03. 08. | 20:36:00
A nyíregyháziaknak nem volt esélyük.

A Vasas vendége volt a Nyíregyháza Spartacus az NB-II 27. fordulójában. Szép számban érkeztek nyíregyházi szurkolók is a mérkőzésre, de a végén csalódniuk kellett.

A 19. percben szerezte meg a Vasas a vezetést: Balajti kapott labdát tisztán középen, majd két csel után a kapuba lőtt, 1-0. Alig három perc múlva jött az újabb angyalföldi találat: Balajti indította jó labdával Feczesint, aki senkitől sem zavartatva a kapuba lőtt, 2-0. Tíz perc múlva a harmadik glját is megszerezte a hazai együttes, ismét Ferenczi volt a gólszerző, tíz méterről talált be, 3-0. A 38. percben büntetőt kapott a Szpari! Csilus Ádámot buktatták a hazai tizenhatoson belül, Ötvös Bence pedig higgadtan értékesítette a 11-est, 3-1.

A második félidő már kiegyenlített játékot hozott, a Szpari mindent megpróbált, de nem tudott tovább faragni a hátrányból. Sőt, a 91. percben ismét a Vasas talált be: Balajti kapott jó labdát, és futtából a kapuba lőtt, 4-1.