A hosszabbításban kapta a vesztét okozó gólt a Szpari

| 2020. 08. 26. | 22:55:00
A nyíregyháziak pechesek voltak Győrben.

Hornyák Marcell és Papp Máté sérülése sokat javult, így a kezdőben kaptak helyet. Két nyíregyházi lehetőséggel kezdődött a találkozó: előbb Hamed lőtt mellé, majd Hornyák fejelt fölé. A 12. percben már a hazaiak előtt adódott nagy helyzet: Farkasnak a gólvonal előtt kellett mentenie. Az első félidőben mindkét oldalon akadtak komolyabb lehetőségek, de gól nem született.

Szünet után kiegyenlített játékot láthatott a nagyérdemű, és ahogy múlt az idő, érezni lehetett, hogy egy gól nagyon sokat ér ezen a találkozón. A Szparinak több ígéretes akciója is volt, de a végén apró hibák miatt meghiúsult a gólszerzés. Már letelt a rendes játékidő, amikor egy balról érkező beadás után Priskin fejelt a nyíregyházi kapuba (1-0). Válaszra már nem volt idő, így a szabolcsiak vereséget szenvedtek.