Kudarc: tévés meccsen, itthon maradt alul a Szpari

| 2020. 10. 04. | 20:50:00
A szombathelyiek elvitték a pontokat Nyíregyházáról.

Igazi futballhangulat várta a pályára lépő csapatokat vasárnap este Nyíregyházán, köszönhetően a két B-középnek!

A Nyíregyháza volt valamivel aktívabb, de próbálkozásait nem kísérte elég erő és lendület, így a szombathelyi védelemnek nem okozott túl nagy gondot a Szpari feltartóztatása. A 43. percben jött a feketeleves: Medgyes cselezgetett a nyíregyházi tizenhatoson belül, majd 13 méterről a kapuba lőtt (0-1).

A Szpari szünet után nagy energiákat mozgósított, de nem jutott egyről a kettőre. Hornyáknak volt egy nagy helyzete, amikor centikkel ment a vasiak kapuja mellé a labda, majd közelről és távolról is próbálkoztak a hazaiak, nem sok sikerrel.

A végén Svedyuk két perc alatt szedett össze két sárga lapot, így a bíró a pirosat is felmutatta neki. Fájó tény: a Haladás elvitte a három pont Nyíregyházáról.