Csalódás: kikapott a Szpari hazai pályán

| 2021. 04. 18. | 20:54:00
Oda a nyíregyháziak hosszú veretlenségi sorozata.

A múlt héti, bravúros debreceni pontszerzés után bíztunk benne, hogy hazai pályán folytatódik a Nyíregyháza Spartacus veretlensége a labdarúgó NB II-ben, ám csalódnunk kellett. A Siófok elvitte a három pontot Sóstóról.

A 28. percben Kalocsai László ment el szépen a jobb oldalon, beadása után Hamed Yasin lőtt a kapuba (1-0). Az első félidő hosszabbításában egyenlített a Balaton-parti gárda: Nikházi találta el egy közeli lövéssel Paku kezét, amiért 11-est kaptak a vendégek. A büntetőt Cipf végezte el, és a kapuba bal oldalába lőtt, hiába vetődött jó irányba Fejér (1-1). A második félidőben sokáig a kimaradt helyzeztek borzolták az idegeket, majd egy nagy védelmi baklövést kihasználva betalált a Siófok: a 80. perc Elek csapott le a Jánvári által röviden hazatett labdára, és a kapuba lőtt (1-2). Két perc múlva Jánvárit második sárga lap után ki is állította a játékvezető, a Szparinak tíz emberrel már nem volt válasza a siófoki gólra, így a nyolc bajnoki óta tartó veretlensége megszakadt.