Semmi nem akart sikerülni a nyíregyháziaknak

| 2022. 04. 03. | 20:56:00
Siófokon lépett pályára a Szpari.

Siófok–Nyíregyháza mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB II. április 3-i játéknapján, a 30. forduló találkozója volt ez.

A két csapat az első félidőt nem vette túl ritmusosra, mintha félgőzzel játszottak volna. Ennek megfelelően (bár jobban játszottak a Balaton-partiak) gól nélküli döntetlennel zárult az első játékrész, melyben hatalmas szerepe volt a nyíregyháziak kapusának, Fejérnek is.

Némileg érdekes volt, hogy mindezek tudatában egyik szakvezető sem cserélt a szünetben, majd az egyre parázsabbá váló mezőnyharcot egy siófoki gól "törte meg". Az 57. percben egy jobb oldalról érkező beadást még kifejeltek a piros-kékek, a kipattanó azonban Varjas elé került, ő Eördöghöz passzolt, aki pedig 11 méterről a kapu jobb oldalába gurította a labdát, 1–0.

Az összecsapás hátralévő részében is a hazaiak domináltak, a nyíregyházi pedig nem igazán tudott mit kezdeni a siófoki védelemmel, maradt az 1–0-s Balaton-parti siker.