Nyíregyháza: legközelebb már győzni kellene

Nyíregyháza Spartacus FC

2022.07.14. 14:44

(Fotó: Nyíregyháza Spartacus)

A matematika szerint legalábbis a győzelem következne.

Lejátszotta második felkészülési mérkőzését is a Nyíregyháza Spartacus a szlovéniai edzőtáborban.

Az ellenfél az NK Aluminij volt, a klub hivatalos honlapjának beszámolója szerint pörgősebben kezdett ellenfelénél a Szpari, ám rátalált a játékára az Aluminij, ebből pedig egy gól nélküli első félidő "sült ki".

A második játékrész 2. percében aztán megszerezték a vezetést a szlovénok, majd szűk 20 perc múlva jött az egyenlítés nyíregyházi oldalról.

Azt írják, innentől a Nyíregyháza játszott fölényben, érdemi változás azonban nem történt, maradt az 1–1. Így a legutóbbi vereséget egy döntetlen követte.

Labdarúgás, Felkészülési mérkőzés:
NK Aluminij–Nyíregyháza Spartacus 1–1 (0–0)
Nyíregyháza I. félidő :
Nagy S. – Farkas, Papucsek, Baki,, Jánvári, Márkus, Szerető, Pantovic (Gresó 18.(Oláh 75.)), Vass P., Adamcsek, Novák
II. félidő: Fejér - Szokol, Gengeliczki, Szűcs, Deutsch, Sigér, Pataki, Girdán (Kardos), Artner, Gresó, Kovács Á.,
Vezetőedző: Feczkó Tamás