Hirdetés
Kékes: hízik a hóréteg
Astromet | 2026. 05. 13. | 08:16:53
Fehér lepel a már rég zöldben pompázó tájon.



Két centiméter elérve – jöhetnek a szánkók – szerepel az Astromet Facebook-oldalának bejegyzésében a jó vagy éppen rossz hír, utalva arra, hogy Magyarország legmagasabb pontján május 13-án nem sokkal nulla óra után hó hullott, ami a dátumot tekintve még a hegytetőn is ritkaságnak számít. Meghökkentő látvány, amint az immár teljes zöld lombkoronában díszlő erdőt beborította a fehér hótakaró.

További híreink

Szabolcsba már nem ér el a hidegfront
Kellemes idő várható hétvégén.

Kerti partihoz és strandoláshoz is megfelel az idő
Jellemzően napos időt kapunk.

Több mint 600 millió köbméter vizet tartanak vissza
A további lehetőségekről folyamatos az egyeztetés.

Díjmentes jégeső-riasztó szolgáltatás indul
Bármikor lemondható.

Időjárás: zaklatott hetünk lesz
Zivatarok, viharos szél és lehűlés jön.

Visszatér a kánikula
A csúcshőmérséklet jellemzően 30 Celsius-fok körül alakul.

Jégesőre is lehet számítani Szabolcsban
Kiadták a figyelmeztetést.

Óvakodni kell a leégéstől pünkösdhétfőn!
Figyelmeztet a HungaroMet Zrt.

Kánikulával indul a jövő hét, majd lehűlés érkezik
Szerdától visszaesik a hőmérséklet.

Közösségi média: szigorítást javasol a KDNP
A párt benyújtotta a törvényjavaslatot.

Klímaváltozás: szárazabb, melegebb nyarak jönnek
Az évszázad végére nőni fog a középhőmérséklet Magyarországon.

Sok napsütés, egyre melegebb napok jönnek
Fokozatosan emelkedik a hőmérséklet.
Gazdaság

Kivonul a hazai piacról az egyik futárszolgálat
2020 óta voltak jelen.

Paprikafeldolgozó- és tejüzem létesül Ibrányban
Több műhely is helyet kap az inkubátorházban.

Javítják a kátyúkat Kisvárdán
Eredményes lett a közbeszerzés.

Borsot hívnak vissza
Határérték feletti növényvédőszer-maradék lehet a kínai fűszerben.

Törvényjavaslat készült a közmédia átalakítására
Hamarosan az Országgyűlés tárgyalhatja.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?




















