Hirdetés
Kandelábernek ütközött egy autó Nyíregyházán
VÉSZ | 2025. 12. 19. | 07:29:26
A Sóstói úton történt baleset.

Kandelábernek ütközött egy személyautó Nyíregyházán, a Sóstói úton december 18-án késő este. A Stadion utca és a Stadion köz közötti szakaszán történt baleset következtében az oszlop kitört. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsit. Az áramszolgáltató szakemberei is a helyszínre érkeztek. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.
További híreink

Vizet osztanak Nyíregyháza több pontján
A miniszter jelentette be.

Egri Főegyházmegye: alaptalan vádak a miskolci pap ellen
Lezárult a vizsgálat.

Garázstűz Nyíregyházán
A Cimbalom utcából érkezett a riasztás.

Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.

Lemondta a nyíregyházi fesztiválfellépést ByeAlex
Nem lesz koncert.

Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Még dolgoznak a vízminőségi probléma megoldásán.

Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Idős emberen kellett segíteni.

Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Hetente egyszer jelenik majd meg a Nyíregyházán szerkesztett újság.

A MÁV is oszt vizet Nyíregyházán
A készlet erejéig.

Pénztárcát lopott Nyíregyházán – keresik
Az elkövetőről felvétel készült.

Vízminőségi probléma miatt lépett a nyíregyházi kórház
Korlátozták a vízhasználatot.

Ötven percet késik a Szamos EuroCity
Türelem, türelem, türelem.
Gazdaság

Fidesz: kárenyhítést a független benzinkutaknak
Ami jár, az jár - írja Havasi Bertalan.

Szuper El Niño érkezhet Magyarországra
A rendkívül erős El Niño a klímaváltozással együtt fokozhatja a hőhullámokat, az aszályokat és a szélsőséges időjárást.

Több mint kétarmados támogatottságot emleget Magyar Péter
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Három hónap alatt elkészülne.

Vizet osztanak Nyíregyháza több pontján
A miniszter jelentette be.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?

















