Hirdetés

Tűzifa és papír égett az ibrányi ház pincéjében

katasztrófavédelem | 2025. 11. 15. | 08:57:54
A közműveket is el kellett zárni.
Tűzifa és papír égett az ibrányi ház pincéjében
Eloltották a tüzet (Fotó: katasztrofavedelem.hu/illusztráció)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

A vegyes tüzelésű kazán mellett összehordott tűzifa és papír égett egy családi ház garázsnak is használt pincéjében Ibrányban, az Akácfa utcában november 15-én reggel. A helyiségben egy gépkocsi állt, amellyel a tulajdonos az ibrányi önkormányzati tűzoltók kiérkezése előtt ki tudott állni.

Az egység a közművek elzárását követően egy vízsugárral oltotta el az öt négyzetméteren égő lángokat.

További híreink
Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.
Új főispán Szabolcsban
Új főispán Szabolcsban
Június 29-én áll munkába.
Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Három hónap alatt elkészülne.
Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
A Széchenyi István utcában volt szükség műszaki mentésre.
A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
Leveleken és Ófehértón is járművet kötött el. +Videó
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Még dolgoznak a vízminőségi probléma megoldásán.
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Idős emberen kellett segíteni.
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Hetente egyszer jelenik majd meg a Nyíregyházán szerkesztett újság.
Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Mintegy 57 millió forintból.
Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Megújították a minősítésüket.
Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Sok dolguk volt a lánglovagoknak.
Autó lángolt a 4-esen
Autó lángolt a 4-esen
Újfehértó és Téglás között.