Hirdetés

Új imázsfilmet forgattak a hallgatókkal

Cívishír | 2025. 11. 07. | 14:57:06
A Debreceni Egyetem ajánlja magát.
Új imázsfilmet forgattak a hallgatókkal
Képkocka az imázsvideóból (Fotó: Képkocka a videóból)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Új imázsfilmben mutatja be a Debreceni Egyetem azt az életérzést, amelyet a hazai felsőoktatás fellegvára képvisel – ajánlja az egyetemi sajtóközpont. 

Mint írják, a tudás megszerzéséért folytatott küzdelem embert próbáló pillanatait, a sikerhez vezető rögös utat, a hegyeket mozgató akarat erejét, a tanulás és a fejlődés iránti, megalkuvást nem tűrő vágyakozást is megjeleníti az intézmény új kampányvideója. A film szereplői mindannyian a Debreceni Egyetem hallgatói, akiknek saját szemszögéből tapasztalhatja meg a néző, hogy a célok kellő elhivatottsággal minden esetben elérhetőek, ehhez pedig az egyetemen minden adott. Az alkotásban egyszerre jelenik meg a hallgatók személyes története és láthatóak az egyetemi életet színesítő, segítő, támogató ikonikus egyetemi helyszínek.

További híreink
Már a jövő tanévtől elérhetővé válhat az Erasmus+
Már a jövő tanévtől elérhetővé válhat az Erasmus+
A Nemzeti Ifjúsági Tanács üdvözölte a döntést.
Élen a nyíregyházi gimnázium
Élen a nyíregyházi gimnázium
Fókuszban a tehetséggondozás.
Európa-bajnok a Nyíregyházi Egyetem hallgatója
Európa-bajnok a Nyíregyházi Egyetem hallgatója
Dancs Lora a dobogó legfelső fokán.
Nemzetközi sikert ünnepel a Nyíregyházi Egyetem
Nemzetközi sikert ünnepel a Nyíregyházi Egyetem
Kovács Gábor innovatív gondolkodással bizonyított.
Elismerték a nyíregyházi könyvtáros munkásságát
Elismerték a nyíregyházi könyvtáros munkásságát
Szikoráné Rendes Marianna pályája elején rövid ideig Rakamazon tanított.
Hulladékgyűjtési akció a Nyíregyházi Egyetemen
Hulladékgyűjtési akció a Nyíregyházi Egyetemen
Közel húsz önkéntes gyűjtötte a szemetet a Föld napja alkalmából.
Boros kihívás Mádon: nagy buli készül
Boros kihívás Mádon: nagy buli készül
Mád Wine Challenge: bor, túra, kaland.
Rekordszámú jelentkező a Nyíregyházi Egyetemen
Rekordszámú jelentkező a Nyíregyházi Egyetemen
11,77 százalékos növekedés az előző évhez képest.
Napos-felhős hétvégénk lesz
Napos-felhős hétvégénk lesz
Eső, zápor előfordulhat.
Bemutatták, mit termesztett Kapu Tibor az űrben
Bemutatták, mit termesztett Kapu Tibor az űrben
A Debreceni Egyetem kutatói a nyíregyházi űrhajóstól vették át a kísérlet mintáit.