Hirdetés

Felépítenék a felrobbantott balsai hidat

| 2020. 08. 25. | 20:40:00
Aláírásgyűjtésbe kezdett a kenézlői polgármester.
Felépítenék a felrobbantott balsai hidat
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

 Alig 14 évig ívelt át a Tiszán a híd, mely Balsát és Kenézlőt kötötte össze. Ennek köszönhetően kisvasúton Nyíregyháza kapcsolatba került Sárospatakkal és Sátoraljaújhellyel is. A balsai Tisza-híd újjáépítése sosem került ismét napirendre, miközben Kenézlőről - kerlővel - többen is járnak át dolgozni Szabolcsba.

Kenézlő polgármestere, Horváth Ferenc most úgy döntött: a híd újjáépítése érdekében aláírásgyűjtésbe kezd, hogy megbizonyosodjék arról, mekkora a társadalmi támogatása. A Kenézlőt Balsával összeköző híd megépítése annak idején gazdasági érdek volt.

Hirdetés
Hirdetés
További híreink
Nagy baleset a 38-as főúton
Nagy baleset a 38-as főúton
Autók ütköztek Nyírtelek és Virányos között.
Súlyos balesettel indult a nap Szabolcsban
Súlyos balesettel indult a nap Szabolcsban
A tűzoltókat is riasztották.
Bekameráznak öt szabolcsi települést
Bekameráznak öt szabolcsi települést
Kiírták a közbeszerzést.
Gázolt a Nyíregyházáról indult vonat
Gázolt a Nyíregyházáról indult vonat
Késésekre kell számítani.
Rakamaz és Miskolc is jól jár a karbantartással
Rakamaz és Miskolc is jól jár a karbantartással
Aláírták a 1,5 milliárdos keretszerződést.
Útfelújítás kezdődhet Tiszalökön
Útfelújítás kezdődhet Tiszalökön
Összesen csaknem egy kilométeren aszfaltoznának.
Kisvárda: jó lenne tudni, ki ez a férfi
Kisvárda: jó lenne tudni, ki ez a férfi
A rendőrség ismeretlen személyazonosságú elkövető azonosításához kéri a lakosság segítségét.