Hirdetés

Jelzett az érzékelő egy nyíregyházi lakásban

katasztrofavedelem.hu | 2025. 12. 04. | 08:25:56
Az Arany János utcába vonultak a tűzoltók.
Jelzett az érzékelő egy nyíregyházi lakásban
A lakásban kimutatták a mérgező gáz jelenlétét (Fotó: Illusztráció/katasztrofavedelem.hu/archív )
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Jelzett a szén-monoxid-érzékelő egy társasházi, harmadik emeleti lakásban december 3-án, szerdán kora este Nyíregyházán, az Arany János utcában - közölte összefoglalójában a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. 

A jelzéskor egy nyílt égésterű vízmelegítő üzemelt a lakásban. A helyi hivatásos tűzoltók mérései kimutatták a szén-monoxidot, a gázszolgáltató a vízmelegítőt kizárta a szolgáltatásból. Személyi sérülés nem történt, lakosságvédelmi intézkedésre nem került sor.

További híreink
Kapibarák születtek Nyíregyházán
Kapibarák születtek Nyíregyházán
Már megtekinthetik őket a látogatók az állatparkban.
Táskatolvajt keresnek Nyíregyházán
Táskatolvajt keresnek Nyíregyházán
Kamerafelvétel van róla.
Tolvajt keresnek a nyíregyházi rendőrök
Tolvajt keresnek a nyíregyházi rendőrök
Mosdóból lopott mobiltelefont.
A TISZA új IC-ket ígér a nyíregyházi vonalra
A TISZA új IC-ket ígér a nyíregyházi vonalra
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt-t fel kell számolni - hangzott el.
Kigyulladt egy hűtő Nyíregyházán
Kigyulladt egy hűtő Nyíregyházán
A ház pincéjében csaptak fel a lángok.
A „kézsebészet óriása” lett a nyíregyházi főorvos
A „kézsebészet óriása” lett a nyíregyházi főorvos
Turcsányi István átvette az elismerést.
Hétszázmilliós csalás: börtön helyett fogház
Hétszázmilliós csalás: börtön helyett fogház
Így döntött a Nyíregyházi Törvényszék.
Sötét ügy: rendőrkézen a nyíregyházi házaspár
Sötét ügy: rendőrkézen a nyíregyházi házaspár
A saját gyerekeiket is bevonták a szexbe és a drogozásba.