Hirdetés

Új főispán Szabolcsban

mti | 2026. 06. 27. | 08:46:50
Június 29-én áll munkába.
Új főispán Szabolcsban
Új vezetővel folytatódik a munka Szabolcsban (Fotó: Facebook/Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök - derül ki a Magyar Közlönyben június 26-án, pénteken megjelent határozatból.

A dokumentum szerint a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára Bede Péter Józsefet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal élére nevezi ki június 29-ei hatállyal Magyar Péter.m

Bozsolik Róbert Zsoltot a Tolna Vármegyei Kormányhivatal, Cseresnyés Bélát a Zala Vármegyei Kormányhivatal, Fröhlichné Hamar Editet a Veszprém Vármegyei Kormányhivatal, Kovács Évát a Heves Vármegyei Kormányhivatal, Sinka-Ács Juditot a Somogy Vármegyei Kormányhivatal és Tyukodi Dávidot a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal élére nevezi ki a kormányfő. 

További híreink
Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Három hónap alatt elkészülne.
Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
A Széchenyi István utcában volt szükség műszaki mentésre.
A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
Leveleken és Ófehértón is járművet kötött el. +Videó
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Még dolgoznak a vízminőségi probléma megoldásán.
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Idős emberen kellett segíteni.
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Hetente egyszer jelenik majd meg a Nyíregyházán szerkesztett újság.
Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Mintegy 57 millió forintból.
Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Megújították a minősítésüket.
Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Sok dolguk volt a lánglovagoknak.
Autó lángolt a 4-esen
Autó lángolt a 4-esen
Újfehértó és Téglás között.
Rendbe teszik az egyik máriapócsi utcát
Rendbe teszik az egyik máriapócsi utcát
Rég várt beruházás kezdődhet el.
Intézetben nevelkedő lányokat használtak ki Szabolcsban
Intézetben nevelkedő lányokat használtak ki Szabolcsban
Szexuális visszaélés miatt három férfit vettek őrizetbe.