Hirdetés
Új főispán Szabolcsban
mti | 2026. 06. 27. | 08:46:50
Június 29-én áll munkába.

Új vezetővel folytatódik a munka Szabolcsban (Fotó: Facebook/Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal)
Hét főispáni kinevezésről döntött a miniszterelnök - derül ki a Magyar Közlönyben június 26-án, pénteken megjelent határozatból.
A dokumentum szerint a vidék- és településfejlesztési miniszter javaslatára Bede Péter Józsefet a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal élére nevezi ki június 29-ei hatállyal Magyar Péter.m,
Bozsolik Róbert Zsoltot a Tolna Vármegyei Kormányhivatal, Cseresnyés Bélát a Zala Vármegyei Kormányhivatal, Fröhlichné Hamar Editet a Veszprém Vármegyei Kormányhivatal, Kovács Évát a Heves Vármegyei Kormányhivatal, Sinka-Ács Juditot a Somogy Vármegyei Kormányhivatal és Tyukodi Dávidot a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal élére nevezi ki a kormányfő.
További híreink

Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Három hónap alatt elkészülne.

Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
A Széchenyi István utcában volt szükség műszaki mentésre.

A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
Leveleken és Ófehértón is járművet kötött el. +Videó

Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Még dolgoznak a vízminőségi probléma megoldásán.

Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Idős emberen kellett segíteni.

Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Hetente egyszer jelenik majd meg a Nyíregyházán szerkesztett újság.

Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Mintegy 57 millió forintból.

Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Megújították a minősítésüket.

Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Sok dolguk volt a lánglovagoknak.

Autó lángolt a 4-esen
Újfehértó és Téglás között.

Rendbe teszik az egyik máriapócsi utcát
Rég várt beruházás kezdődhet el.

Intézetben nevelkedő lányokat használtak ki Szabolcsban
Szexuális visszaélés miatt három férfit vettek őrizetbe.
Gazdaság

Több mint kétarmados támogatottságot emleget Magyar Péter
A kormány alapvető célja a csatlakozás feltételeinek teljesítése - mondta.

Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Három hónap alatt elkészülne.

Hőség: home office jön az államigazgatásban
Azt kérik, 18 és 21 óra között ne használjuk a légkondicionálót.

Rendbe teszik az egyik máriapócsi utcát
Rég várt beruházás kezdődhet el.

Gránátbaleset: a miniszter belső vizsgálatot rendelt el
Ruszin-Szendi Romulusz nem ért egyet az ügyészséggel.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?

















