Egy ideig még győzelemre is állt a Kisvárda a Fradi otthonában

szabolcsihir.hu

2021.12.30. 17:28

(Fotó: kisvardaikezi.hu)

Nagyszerű meccs volt.

Kissé szokatlan időpontban, december 30-án már délután lejátszották soros bajnoki mérkőzésüket a Kisvárda női kézilabdázói. A bajnoki szezon során eddig 9 lejátszott meccséből csupán egy vereséget szenvedő Ferencváros otthonában kellett helytállniuk a szabolcsi hölgyeknek. Az összecsapásnak nyilván nem a kisvárdaiak voltak az esélyesei, de minden tiszteletet megérdemelnek, a 13. percben ugyanis 6–6 állt az eredményjelzőn, 1 perccel később pedig a vezetést is megszerezte a szabolcsi csapat, a mérkőzésen először. Időt kért a Fradi, visszavette a vezetést, átvette az irányítást, és végül, ha nem is egyszerűen és simán, de lehozta a találkozót. Az első félidő végén még csak háromgólos volt a Ferencváros előnye (14–11), a végére azonban ötre duzzadt, 25–20. A kisvárdaiaknak így sincs miért szégyenkezniük.