Ez ám a bosszúság! A 94. percben kapott gólt a Szpari...

| 2018. 12. 16. | 16:06:00
A nyíregyháziak félidőben még vezettek.

Az utolsó bajnokiját vívta vasárnap a Nyíregyháza a labdarúgó NB II-ben. A Szpari úgy kezdte a találkozót, hogy azt megelőzően zsinórban háromszor győzött, így reménykedtünk az újabb három pont megszerzésében.

A pályamunkások játékra alkalmassá tették a gyepszőnyeget, ám ideálisnak korántsem nevezhető körülmények között indult útjára a labda.

Kiegyenlített játékot láthatott a nagyérdemű, amely a 29. percben ünnepelhetett: Kovács Norbert remek labdával indította Dragóner Filipet, aki a jobb oldalról a hosszú sarokba lőtt (1-0)! A második félidőben a nyíregyháziak többször is bebiztosíthatták volna a győzelmet, ám a helyzeteiket kihagyták, a sors pedig a legvégén büntetett. Már a hosszabbítás perceiben jártunk, amikor egyenlített a Mosonmagyaróvár, miután Forgács lőtt a kapuba egy beadást követően (1-1). A gól után már nem volt idő válaszra, hiszen lefújta a mérkőzést a játékvezető.