Megint győzött, és listavezető az NB II-ben a Szpari!

| 2020. 08. 09. | 22:05:00
A nyíregyháziak három forduló után százszázalékosak.

A Soroksár vendégeként lépett pályára a Nyíregyháza a labdarúgó NB II. vasárnapi játéknapján. Az első negyedórában többet birtokolta a labdát a hazai csapat, de nem volt nagy helyzete. A 20. perctől a Szpari vette át a kezdeményezést, és helyzeteket is kidolgozott.

Ami nem sikerült az első félidőben a szabolcsiaknak, az sikerült a szünet után. A Szpari sokkal aktívabban futballozott, erőfesztései pedig a 63. percben góllá értek. Hornyák-Ötvös összjáték után utóbbi Hamed Yasinhoz passzolt, aki 16 méterről a kapuba lőtt (0-1).

A vendéggól nagyobb erőbedobásra késztette a hazaiakat, akik rá is kapcsoltak, de csak a szerencsének köszönhették, hogy a végén egyáltalán küzdhettek az egyenlítésért, mert több nyíregyházi kontra is életveszélyes volt. Bár az utolsó percekben komoly rohamokat kellett kiállnia a Szpari-védelemnek, sikerült megtartani az előnyt, és továbbra is százszázalékos a csapat!