Három góllal vezetett a Kisvárda, majd kikapott kettővel

| 2022. 04. 03. | 10:03:00
Tíz perc alatt öt gól született Székesfehérváron

A kisvárdai csapat a labdarúgó NB I. 26. fordulójában a MOL Fehérvár vendége volt április 2-án.

A gólgyártást a szabolcsiak kezdték, öt perc alatt 3–0-ra vezettek, történt mindez a 8-13. perc között, a 16. és a 18. minutum között két gólt is szereztek a hazaiak, ezzel pedig 2–3 állt az eredményjelzőn, az első félidő további része parázs csatát eredményezett, több gólt azonban már nem.

Az 59. percben jött a székesfehérváriak egyenlítő találata, de talán még akkor sem gondolták a legvérmesebb hazai szurkolók sem, hogy fog következni sorra a többi is. Az említett gól után 20 perccel már az előny is a piros-kékeknél volt, megfordították a találkozót.

A 84. minutumban kiállította a játékvezető a kisvárdai Kravcsenkót, majd egy büntetőt is értékesített a Fehérvár, ezzel pedig 5–3-ra meg is nyerték a hazaiak az összecsapást.