Labdarúgó Magyar Kupa: Kisvárda a 32 között

| 2021. 09. 18. | 19:00:00
A listavezető a Debreceni EAC vendégeként nyert.

Az NB I-ben listavezető Kisvárda a papírformának megfelelően, legyőzte az NB III-as DEAC-ot a labdarúgó Magyar kupa szombati játéklnapján, amikor a legjobb 32 közé jutás volt a tét.

A debreceni egyetemisták az első félidőben remekül tartották magukat, a Kisvárda azonban a szünet után nagyobb sebességfokozatra kapcsolt, és ez már az eredményben is megmutatkozott. Az 51. percben Lucas jobb oldali beadását Zlicsics fejelte 6 méterről kapura, Deczki már csak beleérni tudott az erős fejesbe (0–1). A szabolcsiak a 74. percben medupláézták az előnyt: Nagy Mihály Krisztián 14 méteres lövése után a labda még kijött a hazai kapusról, de Camaj négy méterről már nem hibázott (0-2).

A Kisvárda hozta a kötelezőt, a DEAC-ot pedig a bátor játékáért illeti dicséret.