Hirdetés

Újra neki kell futniuk a nyíregyházi futballpályának

Szabolcsihir.hu

2022.04.14. 13:04

Újra neki kell futniuk a nyíregyházi futballpályának

Örökösföldön valósítaná meg a görögkatolikus egyházközség.

Hirdetés

Hirdetés

Új közbeszerzési eljárást kell lefolytatnia a Nyíregyháza-Örökösföldi Görögkatolikus Egyházközségnek, ha meg akarják építtetni a kívánt sportpályát. Egyelőre ugyanis az ajánlati árak magasabbak a beruházás fedezeténél – derül ki az április 14-i Közbeszerzési Értesítőből.

Az egyházközség a templom mögötti területen hozna létre közöségi teret, konkrétan műfüves futballpályát a szükséges járdákkal, térvilágítással. Erre nettó mintegy 71 millió forintjuk van jelenleg, ám a három ajánlat közül a legkedvezőbb is 91 millió forintról szól. Így a közbeszerzést eredménytelennek nyilvánították.

NyíregyházaközbeszerzésÖrökösföldfutballpálya

Hirdetés

Szóljon hozzá!

Hirdetés