Hirdetés

Hirdetés

Futballpálya és kosárlabdapálya is épül

szabolcsihir.hu

2022.06.08. 12:43

Futballpálya és kosárlabdapálya is épül
Az örökösföldi görögkatolikus templom mögött lesz az új közösségi tér (Fotó: Google)

A Nyíregyháza-Örökösföldi Görögkatolikus Egyházközség hoz létre egy új közösségi teret.

Hirdetés

A Nyíregyháza-Örökösföldi Görögkatolikus Egyházközség közbeszerzést írt ki Görögtűz szabadidőpark kivitelezése céljából. A Közbeszerzési Értesítő június 8-i számából kiderül, megvan hozzá a nyertes ajánlattevő, méghozzá a mezőtúri székhelyű DNAT Kft., amely nettó 70,8 millió forintból fogja elvégezni a szükséges munkálatokat.

Az örökösföldi görögkatolikus templom mögött található terület hasznosítása az egyház célja. Egy olyan új közöségi tér jöhet létre, mely a hívek lelki és testi állapotára pozitív hatással lesz. A fiatalabb híveknek, de akár az idősebbeknek is, egy biztonságos, modern sportolási lehetőséget biztosítanak majd. Műfüves futballpályáról van szó és egy kosárlabdapályáról, mely rekortán – írják.

Nyíregyházafejlesztésközbeszerzésfutballpályagörögkatolikus egyházkosárlabdapálya

Hirdetés

Szóljon hozzá!

Hirdetés