A Kisvárda csak szépíteni tudott a Paks ellen

Szabolcsihír | 2024. 05. 18. | 20:11:17
Feczkó Tamás együttese vereséggel búcsúzott az élvonaltól.
A találkozón három gól született (Fotó: Kisvárda FC)

A Kisvárdát 2–1-re legyőző Paks történelme legjobb idényét produkálta a bajnoki ezüstéremmel és a Magyar Kupa-győzelemmel, míg Feczkó Tamás együttese vereséggel búcsúzott az élvonaltól. Bognár György együttese május 18-án, az utolsó fordulóban hazai pályán fogadta a már biztos kieső Kisvárdát. A 34. percben előnybe került a Paks: egy röviden kifejelt labdát Mezei Szabolcs lőtt 16 méterről a jobb felső sarokba. Hahn a 84. percben megszerezte a paksiak második gólját, majd a 91. percben Szpaszics szépített.

OTP BANK LIGA: 33. FORDULÓ
PAKSI FC–KISVÁRDA MASTER GOOD 2–1 (1–0)
Paks, Paksi FC Stadion, 1650 néző, v.: Andó-Szabó Sándor (Vígh-Tarsonyi G., Rózsa D.)
PAKS: Szappanos – Vas G., Kinyik, Lenzsér – Kovács K., Mezei (Horváth K., 88.), Haraszti, Vécsei (Hahn, 77.), Silye (Kocsis B., 88.) – Könyves (Böde, 64.), Szabó B. (Papp K., 64.). Vezetőedző: Bognár György
KISVÁRDA: Kovács M. – R. Stefan (Cipetic, a szünetben), Lippai, Jovicic (Széles, a szünetben), Körmendi – Melnik (Osztrovka, 81.), Matic – Navrátil, Makowski, Camaj (Szpaszics, 70.) – Mesanovic (Ilievszki, 70.). Vezetőedző: Feczkó Tamás
Gólszerző: Mezei Sz. (1–0) a 34., Hahn (2–0) a 84., Szpaszics (2–1) a 91. percben.