Hirdetés

Függetlenként nyert Szkibáné Teliska Éva Nyírcsászáriban

MTI | 2025. 07. 07. | 07:34:50
A névjegyzékben szereplő 940 választópolgárból 692-en mentek el voksolni.
Függetlenként nyert Szkibáné Teliska Éva Nyírcsászáriban
Szkibáné Teliska Éva és Simon Miklós országgyűlési képviselő (Fotó: Simon Miklós Facebook-oldala)
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

Újra Szkibáné Teliska Évát (független) választották meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Nyírcsászári polgármesterének a július 6-i időközi választáson.

A Nemzeti Választási Iroda honlapján közölt információk szerint a szavazáson a névjegyzékben szereplő 940 választópolgárból 692-en mentek el voksolni, közülük 682-en adtak le érvényes szavazatot.

A települést eddig vezető, 2024-ben még a Fidesz-KDNP jelöltjeként megválasztott Szkibáné Teliska Éva az időközi választáson független jelöltként 473, míg a szintén függetlenként induló Orosz József 209 voksot kapott. A községben képviselő-választást is tartottak, amelyen a hat képviselői helyért tizenöt független jelölt indult.

A településen azért tartottak időközi választást, mert a képviselő-testület április 10-én kimondta a feloszlását.

További híreink
Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
Hőség: lassabb haladás a nyíregyházi vonalon
A sínek hőmérséklete is van, ahol meghaladta a határértéket.
Új főispán Szabolcsban
Új főispán Szabolcsban
Június 29-én áll munkába.
Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Futópályát kaphatnak a nagyhalásziak
Három hónap alatt elkészülne.
Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
Mikrobusz és autó karambolozott Újfehértón
A Széchenyi István utcában volt szükség műszaki mentésre.
A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
A Szamosban úszva menekült az autótolvaj
Leveleken és Ófehértón is járművet kötött el. +Videó
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Nyíregyházi kórház: egyelőre marad a palackozott víz
Még dolgoznak a vízminőségi probléma megoldásán.
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Jelzett a Gondosóra a záhonyi lakásban
Idős emberen kellett segíteni.
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Megszűnik a Kelet-Magyarország mint napilap
Hetente egyszer jelenik majd meg a Nyíregyházán szerkesztett újság.
Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Többfunkciós sportpálya épül Tuzséron
Mintegy 57 millió forintból.
Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Mentőszervezetek gyakorlatoztak Szabolcsban
Megújították a minősítésüket.
Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Kiskacsákat mentettek a nyíregyházi tűzoltók
Sok dolguk volt a lánglovagoknak.
Autó lángolt a 4-esen
Autó lángolt a 4-esen
Újfehértó és Téglás között.