Hirdetés

Futballpálya és kosárlabdapálya is épül

| 2022. 06. 08. | 14:43:00
A Nyíregyháza-Örökösföldi Görögkatolikus Egyházközség hoz létre egy új közösségi teret.
Futballpálya és kosárlabdapálya is épül
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

A Nyíregyháza-Örökösföldi Görögkatolikus Egyházközség közbeszerzést írt ki Görögtűz szabadidőpark kivitelezése céljából. A Közbeszerzési Értesítő június 8-i számából kiderül, megvan hozzá a nyertes ajánlattevő, méghozzá a mezőtúri székhelyű DNAT Kft., amely nettó 70,8 millió forintból fogja elvégezni a szükséges munkálatokat.

Az örökösföldi görögkatolikus templom mögött található terület hasznosítása az egyház célja. Egy olyan új közöségi tér jöhet létre, mely a hívek lelki és testi állapotára pozitív hatással lesz. A fiatalabb híveknek, de akár az idősebbeknek is, egy biztonságos, modern sportolási lehetőséget biztosítanak majd. Műfüves futballpályáról van szó és egy kosárlabdapályáról, mely rekortán – írják.