Magabiztosan nyert a Kisvárda

MTI | 2024. 02. 28. | 19:58:39
Hármat rúgtak Tiszakécskén.
Jól játszott a csapat (Fotó: Kisvárda FC)

Ötödikként a Kisvárda csatlakozott a labdarúgó MOL Magyar Kupa negyeddöntőjének mezőnyéhez. Az élvonalbeli csapat a másodosztályú Tiszakécskét győzte le vendégként 3-0-ra február 28-án.

MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:
Tiszakécskei LC (NB II)-Kisvárda Master Good 0-3 (0-0)
Tiszakécske, Városi Sportcentrum, 300 néző, v.: Zimmermann (Tőkés R., Vrbovszki)
Tiszakécske: Prokop – Sági, Fodor F., Szőr, Grünvald – Lehoczky, Pongrácz, Bencze M., Gyurján – Vajda R. (Krivocjuk, a szünetben), Takács T. Vezetőedző: Kis Károly
Kisvárda: Kovács M. – Lippai, Rubus, Széles – R. Stefan, Nikolov (Camaj, 62.), Lucas (Ötvös, 62.), Makowski, Navrátil (Wellington Nem, a szünetben) – Ilievszki, Szpaszics. Vezetőedző: Feczkó Tamás
Gólszerző: Makowski. (0–1) az 56., Makowski. (0–2) az 58., Ilievszki (0–3) a 66. percben