Nem bírt egymással a Nyíregyháza és a Kecskemét. Feczkót kiállították!

| 2022. 04. 06. | 22:08:00
A tizenegyes miatt reklamáélt a Szpari mestere.

A Nyíregyháza Spartacus a Kecskemét ellen lépett pályára a labdarúgó NB II. hét közi fordulójában, Balmazújvárosban. A 11. percben máris vezetést szerzett a Kecskemét: egy bal oldali beadás után Szalai érkezett középen, és a kapuba passzolt 4 méterről (0-1). A Szpari a 36. percben tudott egyenlíteni, mégpedig megérdemelten, hiszen addig uralta a pályát. Szabó Bálint kapott jó labdát Zamostny Balázstól, majd beadása után Kovács Ádám a kapuba fejelt (1-1).

Fordulás után, a 48. percben már itt volt az előny! Vass Patrik szerzett labdát, majd 15 méterről balról kilőtte a hosszú sarkot (2-1). Az 52. percben a játékvezető büntetőt ítélt a Szpari ellen, a hevesen tiltakozó Feczkó Tamás vezetőedzőt pedig kiállította. A sors szolgáltatott igazságot: a 11-est Vágó a kapufára lőtte. A 60. percben már nem úszta meg a nyíregyházi legénység: Lukács kapott jó labdát középen, és Fejér fölött a kapuba emelt (2-2).

A Szpari a végéig szorongatott, de nem tudta a győztes találatot bevinni.