Szokatlan felkészülési meccs Nyíregyházán

| 2022. 07. 21. | 13:02:00
Győzött a Szpari, de a találkozó különlegességét nem ez adta.

A Nagybánya ellen tartott közös, kétkapus edzést a Nyíregyháza Spartacus első és második számú csapata július 20-án.

A nyíregyháziaknál egy Kisvárdán nevelkedett próbajátékos, Szőr Levente is pályára lépett.

Ami a mérkőzést illeti, az első félidőben egy kontra végén a vendégek szereztek vezetést,  majd gyorsan meg is duplázták előnyüket. A szünet előtt viszont egyenlített a Szpari, előbb Pantovic Nikola lőtt a hosszú sarokba, majd Pantovic passza után Oláh Benjamin nagy erejű lövéséből lett gól, 2–2.
Fordulás után már csak a Szpari volt eredményes, egy kipattanóra Artner Dávid érkezett jól, és a kapuba helyezett, így győzött a Nyíregyháza 3–2-re – foglalta össze a történteket a klub a hivatalos honlapján.