Győzelemmel búcsúzott a nemzetközi porondtól a Kisvárda

| 2022. 08. 12. | 10:11:00
Nem csoda, ha sokakban kettős érzés kavarog.

Háromgólos hátrányból (0–3) indult neki a Kisvárda labdarúgócsapata augusztus 11-én este a Molde elleni Európa-konferencialiga visszavágónak hazai pályán.

Nem csoda, ha sokan előre leírák a szabolcsi alakulatot, nem sokszor jut tovább csapat ekkora hendikepből.

A kisvárdaiak azonban minden statisztikát, felvetést fél óra alatt fel is borítottak, a 29. percre ugyanis a háromgólos hátrányából kettőt ledolgozott Török László legénysége – 2–0-ra vezetett a Kisvárda.

A norvégok szépítő gólja a 68. percben megérkezett, innentől pedig még két magyar találatra lett volna legalább szükség a hosszabbítás kiharcolásához. Összeállt a vendégek védekezése, melyet a Kisvárda már nem tudott feltörni, 2–1-re győztek ugyan a Szabolcs megyeiek, ez azonban továbbjutást nem ért a számukra, maradt a könnyes búcsú.