Hazai pályán diadalmaskodott a Szpari

| 2022. 09. 11. | 19:58:00
A Kazincbarcika csapatát látták vendégül.

A Merkantil Bank Liga nyolcadik fordulójában, szeptember 11-én a hazai pályán játszott a Nyíregyháza a Kazincbarcika ellen. Jól kezdte a találkozót a Nyíregyháza, és a 22. percben már meg is szerezték a vezetést Novák góljának köszönhetően. Nem kellett sokat várni az újabb találatra: a 30. percben Farkas Bendegúzt rántotta le Süttő, 11-est ítélt a bíró. A büntetőt Gresó Mátyás lőtte be. A 37. percben ismét Gresó volt eredményes, így 3-0 állt az eredményjelzőn. A második félidő is lendületesen kezdődött, majd az 52. percben a negyedik gólnak örülhettek a szurkolók: Gresó Mátyás szép gólpasszt adott Sigér Ákosnak. A 79. percben Puska, a 83. percben pedig Laczkó talált be a nyíregyháziak kapujába, utóbbi 11-esből.