Hirdetés
Egy kisbusz „szabadult el” Nyírbátorban
| 2026. 05. 28. | 13:20:43
Parkoló autónak, majd villanyoszlopnak ütközött.

Az Árpád utcában történt a baleset (Fotó: Google Maps)
Parkoló autónak, majd villanyoszlopnak ütközött egy kisbusz Nyírbátorban, az Árpád utcában. Az oszlop kettétört és megdőlt. A város hivatásos tűzoltói végzik a műszaki mentést a balesetnél, amelynek helyszínén teljes szélességében lezárták az utat - közölte a katasztrófavédelem borsodi igazgatósága május 28-án, csütörtökön délután.
Ha balesettel, tűzesettel kapcsolatos információja, fotója, videója van, kérjük, küldje el nekünk a 06/70-677-7617-es számra (Signal, Viber, WhatsApp).
További híreink

Autók ütköztek Fehérgyarmatnál
Mentő is érkezett a balesethez.

Füstölő égett Nyírteleken
Két vízsugárral oltottak.

Szabolcsba már nem ér el a hidegfront
Kellemes idő várható hétvégén.

Bajnoki döntő: ismét hátrányban a Nyíregyháza
Kiélezett találkozón vesztettek a szabolcsiak.

Paprikafeldolgozó- és tejüzem létesül Ibrányban
Több műhely is helyet kap az inkubátorházban.

Holttestet találtak Nyírbátorban
Egyelőre nem azonosították.

Sertéspestis: háromezer állatot ölnek le Szabolcsban
Azonnali hatósági intézkedéseket rendeltek el.

Hétszázmilliós csalás: börtön helyett fogház
Így döntött a Nyíregyházi Törvényszék.

Nyáron nem lehet szülni a mátészalkai kórházban
Orvoshiány miatt.

Hármas karambol Porcsalmánál
Kamion és két személyautó ütközött össze.

Súlyos baleset Mándok és Benk között
Mentők, tűzoltók, rendőrök a helyszínen.

Javítják a kátyúkat Kisvárdán
Eredményes lett a közbeszerzés.
Gazdaság

Kivonul a hazai piacról az egyik futárszolgálat
2020 óta voltak jelen.

Paprikafeldolgozó- és tejüzem létesül Ibrányban
Több műhely is helyet kap az inkubátorházban.

Javítják a kátyúkat Kisvárdán
Eredményes lett a közbeszerzés.

Borsot hívnak vissza
Határérték feletti növényvédőszer-maradék lehet a kínai fűszerben.

Autók ütköztek Fehérgyarmatnál
Mentő is érkezett a balesethez.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?


















