Hirdetés
Palackok robbantak fel egy nyírmadai épületben
katasztrófavédelem | 2026. 05. 21. | 12:11:04
A tűz óriási pusztítást végzett.

Május 21-én kora hajnalban teljes terjedelmében égett egy családi házzal egybeépített, húsz négyzetméteres melléképület Nyírmadán, a Jókai utcában. A vásárosnaményi önkormányzati és a baktalórántházi hivatásos tűzoltók két gyorssugárral fékezték meg a lángokat. A melléképületben személygépkocsit, terményt, berendezési tárgyakat és két propánbután gázpalackot tároltak. A palackok a tűzoltók kiérkezés előtt felrobbantak. A családi ház károsodott, de lakható maradt.
Személyi sérülés nem történt.
További híreink

Autók ütköztek Fehérgyarmatnál
Mentő is érkezett a balesethez.

Füstölő égett Nyírteleken
Két vízsugárral oltottak.

Szabolcsba már nem ér el a hidegfront
Kellemes idő várható hétvégén.

Bajnoki döntő: ismét hátrányban a Nyíregyháza
Kiélezett találkozón vesztettek a szabolcsiak.

Paprikafeldolgozó- és tejüzem létesül Ibrányban
Több műhely is helyet kap az inkubátorházban.

Holttestet találtak Nyírbátorban
Egyelőre nem azonosították.

Sertéspestis: háromezer állatot ölnek le Szabolcsban
Azonnali hatósági intézkedéseket rendeltek el.

Hétszázmilliós csalás: börtön helyett fogház
Így döntött a Nyíregyházi Törvényszék.

Nyáron nem lehet szülni a mátészalkai kórházban
Orvoshiány miatt.

Hármas karambol Porcsalmánál
Kamion és két személyautó ütközött össze.

Súlyos baleset Mándok és Benk között
Mentők, tűzoltók, rendőrök a helyszínen.

Javítják a kátyúkat Kisvárdán
Eredményes lett a közbeszerzés.
Gazdaság

Kivonul a hazai piacról az egyik futárszolgálat
2020 óta voltak jelen.

Paprikafeldolgozó- és tejüzem létesül Ibrányban
Több műhely is helyet kap az inkubátorházban.

Javítják a kátyúkat Kisvárdán
Eredményes lett a közbeszerzés.

Borsot hívnak vissza
Határérték feletti növényvédőszer-maradék lehet a kínai fűszerben.

Törvényjavaslat készült a közmédia átalakítására
Hamarosan az Országgyűlés tárgyalhatja.
Bűn és bűnhődés
Ezt olvasta már?


















